Oferta

Nasza aktualna oferta

Aktualności

Lista najnowszych wpisów

Przełaje Drużynowe 2019

W dniu 27.03.2019r. w Garczynie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych Powiatu

czytaj więcej »

Przełaje Drużynowe 2019

W dniu 27.03.2019r. w Garczynie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada w Drużynowych Biegach Przełajowych Powiatu Kościerskiego.

Wyniki techniczne

Szkoły Podstawowe – Igrzyska Dzieci dziewcząt
(dodane punkty dziewcząt klas III – IV i V – VI):

  1. SP 1 Kościerzyna – awans na Finał Wojewódzki
  2. SP Karsin
  3. SP Skorzewo
  4. SP Liniewo
  5. SP Kalisz

Szkoły Podstawowe – Igrzyska Dzieci chłopcy
(dodane punkty chłopców klas III – IV i V – VI):

  1. SP 6 Kościerzyna – awans na Finał Wojewódzki
  2. SP Wielki Klincz
  3. SP Dziemiany
  4. SP Wiele

Szkoły Gimnazjalne – Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt:

  1. SP Skorzewo – awans na Finał Wojewódzki
  2. SP 3 Kościerzyna
  3. SP Kalisz

Szkoły Gimnazjalne – Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców:

  1. SP 6 Kościerzyna – awans na Finał Wojewódzki
  2. SP Karsin
  3. SP Dziemiany
  4. SP Liniewo
  5. SP Nowy Klincz

Szkoły ponadgimnazjalne – Licealiada dziewcząt:

  1. PZS nr 1 Kościerzyna – awans na Finał Wojewódzki
  2. LO Kościerzyna
  3. PZS nr 2 Kościerzyna

Szkoły ponadgimnazjalne – Licealiada chłopców:

  1. LO Kościerzyna – awans na Finał Wojewódzki
  2. PZS nr 1 Kościerzyna
  3. PZS nr 3 Kościerzyna
  4. PZS nr 2 Kościerzyna

Indywidualnie zawodnicy , którzy plasowali się w pierwszej trójce.

Dziewczęta klasa III – IV

  1. Sadowska Martyna ( SP 1 Kościerzyna)
  2. Peek Zuzanna ( SP Liniewo)
  3. Smentoch Zofia (SP 1 Kościerzyna)

Chłopcy klasa III – IV

  1. Wojak Wojciech ( SP Karsin)
  2. Zaworski Kordian ( SP Wielki Klincz)
  3. Lepak Jakub (SP Wielki Klincz)

Dziewczęta klasa V – VI

  1. Troka Julita ( SP Skorzewo)
  2. Paszewska Adrianna ( SP 1 Kościerzyna)
  3. Kin Alicja (SP Nowy Klincz)

Chłopcy klasa V – VI

  1. Gierszewski Dawid ( SP Dziemiany)
  2. Kluka Jakub ( SP Nowy Klincz)
  3. Zaborowski Remigiusz (SP Karsin)

Dziewczęta Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  1. Pobłocka Amelia ( SP Skorzewo)  
  2. Data Dominika(SP Wiele)
  3. Łangowska Natalia (SP Wiele)

Chłopcy Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  1. Smuczyński Jakub (SP Wielki Klincz)
  2. Kosiecki Nikodeml (SP Liniewo)  
  3. Górny Dawid (SP Skorzewo)

Dziewczęta Licealiada

  1. Olimpia Breza (LO Kościerzyna)
  2. Felskowska Natalia (PZS 1 Kościerzyna)
  3. Węsierska Teresa (PZS 3 Kościerzyna)

Chłopcy Licealiada

  1. Okrój Jakub ( PZS 3 Kościerzyna)
  2. Zela Daniel (PZS 2 Kościerzyna)  
  3. Dobberstein Paweł (PZS 1 Kościerzyna)

Fotorelacja

Opracował:

Tomasz Kraskowski (Sędzia główny)

Nie trzeba jechać na biegun południowy,
by przeżyć wyprawę życia.

Przygoda jest w każdym z nas, wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, by ją uwolnić.

Podaj swój numer telefonu,
a skontaktujemy się z Tobą w przeciagu 24h!
© 2019 pcmgarczyn.pl | Polityka Prywatności