Oferta

Nasza aktualna oferta

Aktualności

Lista najnowszych wpisów

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

Zarząd Powiatu Kościerskiego ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Powiatowe Centrum Młodzieży w Garczynie, Garczyn 1 83-400 Kościerzyna Aby uzyskać więcej

czytaj więcej »

Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 Garczyn 2019

 Imię i nazwiskoNr licencji
Sędzia Główny ZawodówJakubowski Maciej823
Sędzia Główny BiegówKokot Łukasz826
Sędzia Główny BiegówOmilian Michał2150
StarterLis Czesław8

Pomiar czasu: FinishLynx

Mężczyźni / Men

2 km przełaje młodzicy
Bieg 1/1 – 12.30

 imie i nazwisko  klubwoj.czaspunkty
1WESOŁOWSKI MiłoszZ/1/1804.05.2015KKL Rodło KwidzynPM06:233
2KUMISZCZA CezaryZ/1562/1805.01.2013CMKL CzłuchówPM06:242
3PIWOŃSKI MikołajZ/2012/1804.08.2017MKL ToruńKP06:252
4JADCZAK AdrianZ/138/1904.02.2009SKLA SopotPM06:291
5KAROW DamianZ/4508/1704.02.2012UKS Czapla Białe BłotaKP06:291
6WDOWIAK KarolZ/41/1804.03.2024SKLA SopotPM06:301
7BIELASZEWSKI SzymonZ/1561/1804.06.2005LLKS Ziemi Kociewskiej SkórczPM06:351
8WAWRZYNIAK AlanZ/5038/1804.09.2022AZS-AWFiS GdańskPM06:351
9ZIELIŃSKI KrzysztofZ/1812/1805.07.2014LKS Zorza GdyniaPM06:371
10SZYMCZAK MaciejZ/3891/1805.06.2002LIUKS KruszwicaKP06:371
11DROZDALSKI EvanZ/679/1904.01.2015CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP06:381
12HAWEŁKO IgorZ/3491/1704.03.2017GKS Olimpia GrudziądzKP06:401
13MAĆKOWSKI KarolZ/5138/1804.05.2005MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP06:411
14BRODALA MaksymZ/1069/1905.01.2018UKS Czapla Białe BłotaKP06:431
15FIJAŁKOWSKI MikołajZ/124/1905.04.2012SKLA SopotPM06:451
16JEZIORNY NorbertZ/133/1804.01.2001MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP06:501
17WOJCIECHOWSKI MiłoszZ/1675/1904.09.2019CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP06:53 
18PARADOWSKI PatrykZ/3024/1704.03.2017CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP06:54 
19TOMASZEWSKI OskarZ/5226/1805.11.2026CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP06:57 
20PÓŁCZYŃSKI MikołajZ/1748/1905.07.2008GKS ŻukowoPM06:58 
21FETHKE GustawZ/76/1805.09.2028AZS-AWFiS GdańskPM07:00 
22WANIAK DominikZ/283/1704.02.2009LUKS Start NakłoKP07:03 
23MOSTOWSKI AdrianZ/1380/1804.04.2020MLKS Baszta BytówPM07:04 
24FĄFERKO KamilZ/1669/1905.03.2024UKS Olimpijczyk SkorzewoPM07:04 
25KOSTKA DawidZ/4656/1704.06.2016AZS-AWFiS GdańskPM07:05 
26PIECHOWIAK KamilZ/148/1804.02.2008CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP07:07 
27DEC KacperZ/3933/1804.01.1930BOSiR BarcinKP07:08 
28TOBOLSKI KonradZ/3888/1805.04.2006GKS Olimpia GrudziądzKP07:11 
29HENDRYSZAK BartoszZ/2474/1904.07.2010MKS Sambor TczewPM07:12 
30TOCEWICZ FilipZ/2473/1905.05.2001MKS Sambor TczewPM07:39 
31OLSZEWSKI JakubZ/605/1905.03.2006UKS Olimpijczyk SkorzewoPM07:49 

3 km przełaje młodzicy
Bieg 1/1 – 13.00

 Imię i nazwisko  klubwoj.czaspunkty
1BUKOWSKI PawełZ/1370/1804.07.2013LKS Zorza GdyniaPM09:583
2KIL TymoteuszZ/1366/1804.11.2008KKL Rodło KwidzynPM10:022
3JARZEMBSKI KacperZ/132/1804.02.2025MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP10:052
4KASPROWICZ KrzysztofZ/4739/1704.07.2027MLKS Baszta BytówPM10:131
5CIEMNOCZOŁOWSKI AntoniZ/3294/1704.07.2007CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP10:221
6BARAN OliwierZ/2411/1904.11.2021SKLA SopotPM10:271
7WALKOWIAK MarcelZ/2409/1904.04.2003MKS Sambor TczewPM10:301
8KUNICKI MichałZ/1197/1804.07.2027LUKS Start NakłoKP10:301
9TYBURSKI IgorZ/1477/1804.02.2006LKS Zantyr SztumPM10:351
10PACZKOWSKI KornelZ/44/1504.03.2025CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP10:431
11JASZEWSKI KacperZ/265/1905.04.2004UKS Olimpijczyk SkorzewoPM10:491
12BORECKI AntoniZ/14/1805.10.2011AML SłupskPM10:511
13KACHNIARZ BartłomiejZ/524/1904.06.2023MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP10:561
14WĘGIERSKI JakubZ/5652/1805.08.2029CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP11:001
15GÓRNY DawidZ/1818/1804.03.2013UKS Olimpijczyk SkorzewoPM11:011
16WINKOWSKI MichałZ/1128/1604.09.2007UKB SzubinKP11:091
17WOJCIECHOWSKI MikołajZ/49/1805.02.2017ULKS Talex BorzytuchomPM11:18 
18SAJKOWSKI PatrykZ/1539/1804.01.2026SKS Sokół MalborkPM11:28 
19PIEKARSKI JanZ/4825/1805.02.2014MKS Sambor TczewPM11:34 
20MEGIER AdrianZ/4841/1805.12.2013ULKS Talex BorzytuchomPM11:43 
21CAŁA KrzysztofZ/263/1905.10.2026ULKS Talex BorzytuchomPM11:57 
22KURZEJA MateuszZ/5573/1805.02.2005MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP12:16 
23JEZIORNY HubertZ/5572/1805.10.2022MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP12:21 

Kobiety / Women

1.5 km przełaje młodziczki
Bieg 1/1 – 12.15

Imię i nazwisko klub woj. czas punkty
1 MIKOŁAJEWSKA Julia Z/772/18 04.08.2014 GKS Żukowo PM 05:10 3
2 MICHAŁOWSKA Zofia Z/1803/18 04.06.2011 SKLA Sopot PM 05:13 2
3 PIECHOWSKA Roksana Z/40/18 05.07.2015 ULKS Talex Borzytuchom PM 05:14 2
4 KONERA Wiktoria Z/2658/16 05.05.2012 UKS Czapla Białe Błota KP 05:16 1
5 DURAJ Dominika Z/3720/17 05.04.2026 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 05:16 1
6 KSIĄŻEK Daria Z/17/18 05.12.2022 AML Słupsk PM 05:18 1
7 CIEŚLIŃSKA Hanna Z/4773/17 04.05.2016 SKLA Sopot PM 05:23 1
8 KONIECZNA Joanna Z/840/16 04.11.2002 LKS Vectra Włocławek KP 05:24 1
9 MARKIEWICZ Paulina Z/1739/18 04.05.2004 UKS Wiking Rychnowy PM 05:24 1
10 STOLC Oliwia Z/926/18 05.05.2004 ULKS Talex Borzytuchom PM 05:24 1
11 SZULSKA Aleksandra Z/1479/18 05.04.2009 SKLA Sopot PM 05:26 1
12 OSTROWSKA Anna Z/168/18 04.09.2006 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 05:32 1
13 SIEDLECKA Hanna Z/5655/18 05.10.2017 GKS Olimpia Grudziądz KP 05:34 1
14 ĆWIKLIŃSKA Natalia Z/179/18 05.09.2027 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 05:36 1
15 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica Z/2396/19 05.02.2028 MKL Toruń KP 05:37 1
16 PAŃKA Wiktoria Z/4650/17 04.02.2029 AML Słupsk PM 05:39 1
17 FREJ Milena Z/2979/18 04.03.2028 KKL Rodło Kwidzyn PM 05:40
18 ANHALT Anna Z/3112/18 05.09.2024 UKS Czapla Białe Błota KP 05:42
19 STODOŁA Anna Z/1834/19 05.12.2002 LKS Jantar Ustka PM 05:46
20 BEDNARZ Daria Z/124/18 04.12.2024 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 05:49
21 ŁĄCKA Weronika Z/1674/19 05.04.2017 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 05:51
22 KOSIARKIEWICZ Martyna Z/1738/18 05.07.2001 UKS Wiking Rychnowy PM 05:51
23 ŻYCHSKA Patrycja Z/4882/18 05.04.2028 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA PM 05:53
24 KEMPA Kinga Z/3721/17 05.02.2005 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 05:54
25 PRĄDZINSKA Malwina Z/269/19 05.11.2015 ULKS Talex Borzytuchom PM 05:56
26 SZEWCZYK Nadia Z/2394/19 05.01.2027 MKL Toruń KP 05:57
27 KRZYŻANOWSKA Weronika Z/78/18 04.06.2002 AZS-AWFiS Gdańsk PM 05:57
28 GRUCHAŁA Aleksandra Z/373/18 04.11.2023 SKLA Sopot PM 05:57
29 RATHNAU Magdalena Z/621/18 04.12.2011 LKS Ziemi Puckiej Puck PM 06:01
30 STROIKE Maria Z/4750/17 04.09.2018 LKS Prime Food Brda Przechlewo PM 06:05
31 GŁOWACKA Małgorzata Z/2923/16 05.11.2002 MKL Toruń KP 06:06
32 SZCZEPAŃSKA Maja Z/4884/18 05.04.2028 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA PM 06:17
33 LUDWICKA Oliwia Z/126/19 04.12.2002 UKS Wiking Rychnowy PM 06:22
34 MISIAK Nicola Z/4906/18 05.05.2025 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 06:26
35 KOBUS Agata Z/29/18 05.01.2017 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 06:31
36 WŁODARSKA Klaudia Z/2467/19 05.05.2026 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP 06:33
37 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia Z/140/19 05.01.2027 CMKL Człuchów PM 06:34
38 RUTKOWSKA Maja Z/2472/19 04.12.2008 MKS Sambor Tczew PM 06:37
39 SCHULTZ Martyna Z/2402/19 05.04.2006 GKS Olimpia Grudziądz KP 06:48
40 KOTOWICZ Marta Z/134/18 05.04.2002 MLKS Nadwiślanin Chełmno KP 07:10
WENDLAND Maja Z/2413/19 05.04.2006 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KP DNF
MICHALAK Natalia Z/547/18 04.09.2029 LUKS Start Nakło KP DNF

2.5 km przełaje młodziczki
Bieg 1/1 – 12.45

 Imię i nazwisko  klubwoj.czaspunkty
1GRUCHAŁA JuliaZ/2028/1804.05.2014Akademia Biegowa KartuzyPM09:033
2BARSZCZ AlicjaZ/2671/1504.08.2005LUKS SerockKP09:042
3GLAZIK AnnaZ/1926/1704.04.2010ULKS Talex BorzytuchomPM09:062
4URBAN MonikaZ/4860/1805.04.2021SKLA SopotPM09:211
5POBŁOCKA AmeliaZ/1814/1805.01.2001UKS Olimpijczyk SkorzewoPM09:301
6PŁATEK WeronikaZ/351/1805.06.2015MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP09:311
7GÓRSKA MałgorzataZ/53/1805.08.2022SKLA SopotPM09:411
8KOZINA PatrycjaZ/471/1905.09.2003LKS Jantar UstkaPM09:441
9JACKOWIAK AntoninaZ/4589/1805.04.2001MKL ToruńKP09:461
10ROKITA MajaZ/621/1905.08.2003LKS Zorza GdyniaPM09:501
11ZAKRZEWSKA AmeliaZ/1368/1804.10.2003KKL Rodło KwidzynPM09:521
12CZUBASZEK WeronikaZ/3882/1805.06.2003GKS Olimpia GrudziądzKP09:531
13GÓRECKA AlicjaZ/2393/1905.04.2025MKL ToruńKP09:571
14ORYL WeronikaZ/24/1804.07.2011SKLA SopotPM09:581
15GINTER KarolinaZ/48/1804.03.2012ULKS Talex BorzytuchomPM10:071
16CZERWIŃSKA ZofiaZ/1278/1704.03.2016GKS Olimpia GrudziądzKP10:101
17PAWLAK AleksandraZ/5128/1805.01.2011CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP10:18 
18KOWALEWSKA AmeliaZ/572/1805.09.2007LKS Vectra WłocławekKP10:19 
19KRAKOWIAK WiktoriaZ/192/1805.09.2027CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP10:19 
20RYGIELSKA AntoniaZ/1703/1905.07.2013LKS Zantyr SztumPM10:25 
21STYPCZYŃSKA AmeliaZ/1350/1905.09.2019UKB SzubinKP10:39 
22KERZSCHK NikolaZ/115/1905.07.2028CMKL CzłuchówPM10:42 
23ZBARAZA OlgaZ/4846/1804.05.2017ULKS Talex BorzytuchomPM10:43 
24WAJER MartynaZ/94/1605.02.2028CWZS Zawisza Bydgoszcz SLKP11:36 
25JABŁOŃSKA AdriannaZ/3143/1804.11.2027UKS Czapla Białe BłotaKP12:09 
26SULIMA MartynaZ/139/1804.04.2015MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP12:27 
27MUSIAŁ SandraZ/136/1804.03.2010MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP13:07 
28STALMIERSKA ZuzannaZ/138/1804.03.2028MLKS Nadwiślanin ChełmnoKP13:09 

Punktacja wojewódzka

1 POMORSKIE 50
2 KUJAWSKO-POMORSKIE 30

Biegi dodatkowe dzieci

500m – dzieci młodsze dziewczęta pierwsza trójka:

  1. Pestka Oksana – AML Słupsk
  2. Zielińska Zuzanna – KKL Rodło Kwidzyn
  3. Zieniewicz Nicola – AML Słupsk

500m – dzieci młodsze chłopcy pierwsza trójka:

  1. Florek Igor – Brda Przechlewo
  2. Gliszczyński Dawid – Baszta Bytów
  3. Kolasa Karol – AML Słupsk

1000m – dzieci starsze dziewczęta pierwsza trójka:

  1. Proc Natalia – KKL Rodło Kwidzyn
  2. Kulik Kaja – SKLS Sopot
  3. Kwiatkowska Karolina – KKL Rodło Kwidzyn

1000m – dzieci starsze chłopcy pierwsza trójka:

  1. Nurkowski Aleksander – Jantar Ustka
  2. Śmiertka Mariusz – Zawisza Bydgoszcz
  3. Wróblewski Dominik – KKL Rodło Kwidzyn

Fotorelacja

Nie trzeba jechać na biegun południowy,
by przeżyć wyprawę życia.

Przygoda jest w każdym z nas, wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, by ją uwolnić.

Podaj swój numer telefonu,
a skontaktujemy się z Tobą w przeciagu 24h!
© 2019 pcmgarczyn.pl | Polityka Prywatności