Oferta

Nasza aktualna oferta

Aktualności

Lista najnowszych wpisów

Centrum Szkoleń Specjalistycznych

Firma CSS9MM zajmuje się organizowaniem imprez integracyjnych z dużą dawką adrenaliny. Organizujemy obozy letnie o tematyce militarno-sportowej oraz biwaki dla młodzieży szkół gimnazjalnych jak i ponad gimnazjalnych, na których to młodzież będzie mogła poczuć dreszcz emocji podczas zjazdu na linie, strzelania z łuku czy broni palnej. Wszystkie zajęcia odbywają się całorocznie w „Powiatowym Centrum Młodzieży w Garczynie” położonym ok. 50 km od Trójmiasta.
Na terenie ośrodka można skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, przystani wodnej (żaglówki, kajaki, rowerki wodne) zespołu boisk do gry (piłka nożna, siatkówka, koszykówka), kąpieliska strzeżonego oraz strzelnicy odkrytej (własny magazyn broni).

W trakcie trwania obozów, biwaków czy kilkudniowych wyjazdów gwarantujemy wyżywienie, nocleg w domkach 5-6 osobowych lub pokoje 2-4 osobowe w hotelu a po zajęciach milą atmosferę przy ognisku.

Zajęcia oraz szkolenia proponowane przez CSS9MM prowadzone są przez obecnych i byłych pracowników służb mundurowych, którzy są między innymi instruktorami różnych dyscyplin sportowych, ratownikami medycznymi oraz WOPR.

Instruktorzy to wieloletni, doświadczeni pracownicy, odpowiedzialni za wykrywanie, ściganie i zapobieganie przestępczości w naszym kraju. Są to fachowcy z dziedziny zabezpieczenia mienia i ochrony osób, byli członkowie Specjalnej Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej Fundacji Byłych Żołnierzy Jednostek Specjalnych „GROM”, skoczkowie spadochronowi. Proponowane przez nas szkolenia są poparte wiedzą praktyczną i odbywają się w maksymalnie realny sposób.

Wszystkie strzelania oraz zajęcia z taktyki prowadzone są przez instruktorów strzelectwa sportowego, bojowego jak również praktycznego (IPSC, IDPA) którzy uczestniczyli w wielu specjalistycznych kursach z dziedziny posługiwania się bronią palną na terenie kraju.

Szkolenia z zakresu I Pomocy Przedlekarskiej prowadzone są przez Ratowników Medycznych na co dzień pracujących w Pogotowiu Ratunkowym i jeżdżących w zespołach karetek Pogotowia.

Zajęcia z technik bytowania w przygodnym terenie, techniki alpinistyczne, czy strzelanie z łuku prowadzone są przez instruktorów danej dyscypliny, którzy swoje umiejętności oraz fachową wiedze zdobyli poprzez długoletnią prace jak i systematyczne szkolenia.

Ideą proponowanych przez nas szkoleń i zajęć jest przekazanie maksymalnej wiedzy praktycznej i przekazanie tzw. „narzędzi” do pracy.

Ulotka ofertowa

Informacje kontaktowe

Fotorelacja z obozów

Nie trzeba jechać na biegun południowy,
by przeżyć wyprawę życia.

Przygoda jest w każdym z nas, wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, by ją uwolnić.

Podaj swój numer telefonu,
a skontaktujemy się z Tobą w przeciagu 24h!
© 2019 pcmgarczyn.pl | Polityka Prywatności